#MTC2021

Mobile Trends for Commerce

4
Kup teraz
129.00 PLN

Mobile Trends Conference to wydarzenie skierowane głównie do osób, które chcą być na bieżąco z nowymi technologiami pojawiającymi się na rynku w branży mobile. Konferencja poświęcona jest projektowaniu, tworzeniu, wdrażaniu oraz promocji aplikacji i rozwiązań mobilnych w sektorze commerce.

Nie zabrakło również prelekcji omawiających trendy oraz prekursorskie rozwiązania. To jednodniowe wydarzenie, będące przewodnikiem dla wielu pracujących w branży commerce i retail, odbyło się 29 czerwca 2021 roku.  Możliwość rozwoju oraz szansa na nawiązanie interesujących relacji biznesowych sprawiają, że warto już dziś oglądnąć nagrania z #MT4C

Sprawdź program oraz prelegentów na www.commerce.mobiletrends.pl

 

Zobacz prelekcję Krzysztofa Łebzucha z Snowdog
"Wejście z buta w świat polskiego mCommerce - 5 lat pracy nad aplikacją eobuwie.pl"

 

 

Chcesz zobaczyc pozostałe prelekcje?
Kup dostęp w cenie 369 zł do wszystkich prelekcji.

Kupując dostęp masz możliwość wygenerowania imiennego certyfikatu, dołączenia do specjalnej grupy na LinkedIn oraz do oglądania nagrań aż przez 60 dni!

 

polecane
Case study - MTC2017

Prezentacje nagrane podczas Mobile Trends Conference 2017. Prezentacje są dostępne również na stronie www.slideshare.net CASE STUDY:...

#MTC2018 i #MTC2019

Relacja z Mobile Trends Conference 2018 oraz Mobile Trends Awards 2017. Kraków, Hotel Park Inn, 1-2 marca...

#MTC2017

Relacja z Mobile Trends Conference & Awards.Kijów.Centrum, 8-10 marca2017 r. www.MobileTrends.pl

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję