#MTC2022

Gala MTA2021

1
Kup teraz
0.00 PLN

Gala Mobile Trends Awards

Mobile Trends Awards to najbardziej prestiżowe wyróżnienie branży mobilnej. Już od 11 lat nagrody przyznawane są firmom, które z sukcesem wykorzystały mobilne technologie w swoich projektach. Co roku konkurują ze sobą silne marki, które oceniane są za perfekcję, dostosowanie się do potrzeb użytkowników, innowacyjność oraz rozpoznawalność.

Statuetki Mobile Trends Awards przyznawane są przez Kapitułę Konkursową, w której skład wchodzą eksperci od lat związani z branżą mobile. Są to osoby, które każdego roku podnoszą swoją poprzeczkę i odważnie stawiają sobie coraz to wyższe cele.

Dzięki temu każdy rok przynosi kolejne sukcesy na ich kontach. Rygorystycznie oceniają zgłoszenia, dzięki czemu z łatwością identyfikują słabe oraz mocne strony projektów. Tylko najlepsze aplikacje oraz kampanie mają szansę na nominację.

Obecność w gronie nominowanych to ogromne wyróżnienie. Natomiast wygrana w Mobile Trends Awards to możliwość dołączenia do niekwestionowanej elity. Do grona marek, które tworzą projekty mobilne na najwyższym poziomie.

Relacja na żywo z GALI MTA na YouTubehttps://www.youtube.com/watch?v=ndlSfVBYfuA 

Więcej informacji o MTA na stronie www.mobiletrendsawards.pl

Kliknij poniżej aby oglądać:
polecane
#MTC2020 - dzień Banking - piątek

Commerce & Banking to wyjątkowa edycja przygotowana z myślą o dwóch, znaczących i prężnie rozwijających się...

#MTC2021 - dzień I

Mobile Trends Conference to doroczne święto branży mobile, które nieprzerwanie odbywa się od 2012 roku....

#MTC2021 - dzień II

Mobile Trends Conference to doroczne święto branży mobile, które nieprzerwanie odbywa się od 2012 roku....

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję